Rozhovor s Miley a co o ní možná nevíte

25. září 2009 v 18:49 | justya |  Rozhovory s Miley

Rozhovor s Miley Cyrus

Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka. Neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to bez povšimnutí učitelů užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na parties a věčně zaspávali, ale mimoto jsem taky zpívala.
Měla jsi vždycky jasno v tom, co chceš dělat?
Můj sen byl odjakživa jasný - zpěvačka. Prozpívávám se životem a to prostě miluju. Když jsem vyrůstala, zpívala jsem, kde se dalo. V klubech, na různých akcích, ve škole, v kostele, kdekoliv. Ovšem kupodivu jsem se taky chtěla stát policistkou. Myslela jsem si, že moje poslání je protivný polda!

Podporovala tě škola ve tvých snech?
Učitelky věděly, že chci zpívat, protože jsem chodila do sboru. Ale nemyslím si, že by si uvědomovaly, jak to vlastně mám. Ve škole nebyla žádná poradna pro kariéru, takže nikoho moc nezajímalo, co chceš dělat. Když už se někdo zeptal, řekla jsem pravdu. Když mi to chtěli rozmlouvat, naprosto jsem vypnula! V takových chvílích si musíš věřit.
Kdo ti dával odvahu?
Kamarádi byli skvělí, vždycky se na mé vystoupení přišli podívat. Největší podporu jsem ale nacházela v rodině a managementu. Chovali se neuvěřitelně. Je strašně důležité mít kolem sebe lidi, kteří v tebe věří stejně jako ty sama, protože existují chvíle, kdy se o ně potřebuješ opřít. A můžu říct, že oni nikdy nezklamali.
Jak jsi vplula do pravidel hudebního showbyznysu?
Po pravdě, nějaké záležitosti kolem byznysu mi unikly a byla jsem z toho pěkně zmatená. To je taky jeden z důvodů, proč vedle sebe musíš mít lidi, na které je spoleh, podporují tě a jednají narovinu. Dělají rozhodnutí v můj prospěch a já vím, že je to tak správně.
Co když narazíš na odmítnutí?
Měla jsem štěstí, každý mě vždycky chtěl slyšet zpívat, takže nebylo třeba řešit moc případů odmítání. Každopádně musíš zůstat pozitivně naladěná k jakémukoliv úspěchu ve svém životě - prostě ze sebe smeť všechnu negativitu.
Proč myslíš, že tě potkal takový úspěch?
Od začátku jsem všechno říkala napřímo, snažila se o vstřícnost a dávala najevo "taková jsem, cítím se šťastně a chci taková i zůstat". Takhle jsem se otitulovala a pak se nikdo ani nepokusil nastylizovat mě do popové princezny. Věděli, že do toho nepůjdu, nebyla bych to já.
Jak na tebe ostatní reagují teď, když jsi slavná?
Zůstávám v kontaktu se svými přáteli, ti se nezměnili. Ale nemám si co říct s nikým, kdo se mnou není v pohodě. Pokud mě někdo pomlouvá nebo kritizuje, ignoruju ho. Když se budeš zabývat maličkostmi, nezbude ti čas na ostatní, důležitější věci.
Je tvůj život takový, jaký sis ho vysnila?
Na patnáctiletou holku se to všechno událo děsně rychle. Podepsala jsem smlouvu, natočila první desku a pak to vylítlo a explodovalo... Velká změna a obrovská zkušenost, ale musím říct, že si to užívám. Žiju svůj sen. Je to tvrdá práce a někdy jsem ze všeho strašně unavená - ale toužila jsem po tom, tak to mám:-). Stát se zpěvačkou stálo za to.
Naučila ses vypořádat se s kritikou?
No... bez ní to nejde, tak jsem s tím dopředu počítala a doufám, že už mě žádná kritika nerozhodí. Nic moc proti tomu nezmůžeš, takže jediné, co ti zbývá, je připravit se na nejhorší. Hlavně se nenechat rozčílit každou špatností, kterou o tobě řeknou.
Poraď něco holkám, které chtějí dosáhnout svého snu.
Bude to znít tvrdě, ale... Není nic platné jen sedět v pokojíčku a snít. Zhmotni své představy a zkus je realizovat. Je to jediný způsob, jak dát o sobě vědět. Nesnaž se být za každou cenu jiná, prostě buď, jaká jsi. Vytěž ze své jedinečnostiCo o Miley možná nevíte

1) Miley naprosto miluje kečup -Je doslova závislá na kečupu a většinou ho pije přímo z láhve. V Americké Talk-show Jay Lena to dokonce živě ukázala!!!
2) Miley je prý uplný SMSkový fanatik .Se svým i-phonem odešle za měsíc přes 800 textovek!!!

3) Pro jednu Mileyinu schow v Dallasu bylo jen ve 3 minutách vyprodáno všech 73 000 lístků!!!

4) Miley Cyrus a Hannah Montana se staly v roce 2008 nejvyhledávanějšími jméni na serveru
Google .Když zadáš Miley Cyrus objeví se ti hned 11 milionů odkazů a na Hannah Montana
dokonce 18 milionů!!!

5) Nakupování je dalším Mileyiným velkým koníčkem-zbožnuje prý volné dny kdy si může zajít do obchodáku.Jejím nejoblíbenějším obchodem je Abercrombie & Fitch!

6)ve dvanácti letech dostala od svého táty kytaru-od té doby se tenhle nástroj naučila naprosto bravůrně používat.

7)Miley je naprostý fanda do televizních Mystery dokumentů .Kromě toho absolutně věří na astrologii a horoskopy.

8)Rodné jméno Miley zní Destiny Hope Cyrus .Protože se ale už jako malá hrozně sladce smála táta jí začal říkat Smiley a z toho se pak po čase vyvinulo Miley . v lednu 2008 se nechala oficiálně pokřtít na Miley Ray Cyrus!

9)žvýkačky od Wrigley má Miley taky strašně ráda ,nejradši má příchutˇ Cherry Mint(jako já=D)

10)Mileyiným velkým vzorem je Kelly Clarkson a Jenifer Aniston,miluje ale taky písničky od Chrise Browna

Rozhovor s Miley Cyrus 4

V seriálu Hannah Montana hraješ hned dvě role: Hannah a Milay. To bys nám Měla vysvětlit!

MILEY CYRUS:No jasně! Takže hraji vlastně jen jednu osobu, tedy Miley. Je to holka, která chodí na střední školu v Malibu a vlastně má úplně normální život - až na to, že každý večer stojí na jevišti s blonďatou parukou jako popstar ,,Hannah". O Její dvojím životě ví jen její rodina a nejlepší kamarádi.

Jsi v soukromí podobná své seriálové postavě?

MILEY CYRUS:Ano,a dokonce 100%. Je to holka, která žije svůj sen a dělá pro něj všechno. Stejně jako já…..

Jak jsi tu roli dostala?

MILEY CYRUS: V jedenácti jsem šla na casting. Tehdy si producenti mysleli, že jsem moc mladá. Ale ani o rok později nenašli nikoho, kdo by se na tu roli 100% hodin - a znovu mě pozvali. A to už jsem je přesvědčila.

Pocházíš z Nashvillu v Tennessee. Natáčíš ale v Los Angeles….

MILEY CYRUS:S celou rodinou jsme se přestěhovali do Kalifornie, kde se seriál natáčí. Vlastně pocházím z Malého městečka u Nashvillu, které leží na jihu USA. Mimochodem můj pravý táta táta hraje v seriálu mého Taťku! Nechceme se jako rodina rozdělit, proto jsme přijeli společně. Mám tři nevlastní Sourozence, Jednoho staršího bratra a Mladší sestru.

:Jaké to je natáčet s Vlastním tátou?

MILEY CYRUS:Na jednu stranu je zvláštní, že je pořád se mnou. Koneckonců je mi 15 a občas si potřebuju odpočinout - na druhou stranu je cool, že tu je a pomáhá mi. Když se chci na něco zeptat nebo něco potřebuji, je hned po ruce J.

V Americe máš už sta 1000 fanoušků. Oslovují tě na ulici?
MILAY CYRUS:Pořád! Všude, kde se objevím, mě poznávají. To je v některých situacích dost otrava, ale vlastně mi to připadá super. Sama jsem se pro tenhle život rozhodla - a je mi jasné že pro slávu musím obětovat čas svého soukromí!

Jaký nejšílenější zážitek jsi měla s Fanoušky?

MILAY CYRUS: Často se mi stává, že mě vyhazují z Obchodů. Ptáte se proč? Takhle jdu Nakupovat, a najednou se kolem mě seběhne tolik Fanoušků, že se toho Prodavači bojí a tak nakupuji Online!


Jak vypadá tvé soukromí? Právě se poslechlo, že jsi TĚHOTNÁ.

MILAY CYRUS: Byla jsem v šoku, když jsem se to doslechla, Někdo šíří na Internetu tyhle lži, to je drzost. Jsem ještě moc Mladá na to, abych se stala Matkou! Všechno je to výmysl, já jsem zatím z nikým ani ******!

rozhovor s miley cyrus 3

už si se někdy zmýlila název města ,ve kterém si právě koncertovala? Tak pardon,co sem Paris Hilton?Je pravda,že turné má šílené tempo,ale vždy vím,kde se právě nachádzím.
Odehrála si už koncert,o kterém si byla presvedčená,že se vydaril a tvoji známi ho za takový nepovažovali?
Dávno sem měla dva koncerty,do kterých sem dala fakt všeChno,ale lidém z okolí mi povídali,že to bylo fakt zlé.Tak sem si spätne video a zjistila sem,že sem se pohybovala jako škôlkár,který měl pokazený žalúdok.
Když sme už pritom,měla si už někdy "bruchabolenie" z jídla?
Samozrejme když sem chodila do školy.Dokonce mi začalo byť zle práve tehdy,když mě učiteľ vyvolal.Všichni,i učitel i spolužáci byli presvedčení,že sem se na záchode zašila jen proto,že sem se neučila a bála se zlý známky.Skoro dve hodiny sem tam proseděla.Haha,strašne sem si to tam užívala.
Jaké ulítlé rečičky si si musela vyslechnout,když tě kluci balili?
"Budu tvým prasátkem,psíkem,jen se musíš rozhodnout,či mám kvíkať a nebo štekat".Tak strašne sem se smála,že sem dotyčného odbila drinkem.
S kterou skandální kolegyní by si se na jeden deň zmenila a co by si podnikla?
Rada by sem se ocitla v kůži Lidsan Lohan.Určite bych pouze flámovala a lovila chlapce,dokud bych vládala a snažila bych se na sebe upoutat pozornost bulvárů fotografů.Druhý den by sem tich stovek novin podepisovala.
Stalo se ti už někdy,že tě nepustili na tvůj vlastný koncert?
Ochranka je schopná, fakt drsných vecí,ale takhle daleko to naštěstí ješte nedošlo. Na jednom mym koncertě fanoušci tak strašne skákali a dupotali,že se skoro propadla podlaha.Ochranka si myslel,že je zemetrasení,a tak mě chytli za ruku a chtěli vyvést ven.Uprostřet písničky!Musela sem s ním doslova bojovat aby mě nechal na pódiu.
Plakal kvůli tobě nějaký chlap?
Jasné.Ve škole byl jeden kluk,který se mnou chtel chodit.Ja sem nevedela,jak mám reagovat a začal se pred kamarádama vytahovat,že se se mnou vyspal.Zakričela sem na něho pred všema a zahambený priznal,že si to vymyslel.

Rozhovor s Miley Cyrus 2

Miley, jak se ti líbí v Evropě?
Je tady dost zima, ale jinak je to super! Moc se mi u vás líbí. Až do teď jsem Evropu znala spíš z vyučování ve škole, ale teď jsem konečně viděla všechny ty slavné památky na vlastní oči.

Co si pomyslíš, když se vidíš v televizi?
Že je to dost komické. Často mi lidé říkají, jak jsem se jim líbila v nějaké specielní scéně. Jenže já vždycky vidím jenom svoje chyby a oni chválí scény ve kterých si sama sobě připadám naprosto příšerná.

Říkají ti lidé Hannah nebo Miley?
Rodiče fanoučků mi většinou říkají Hannah. Koneckonců mě znají jenom z časopisů svých dětí a můj obličej možná viděli na nějakém DVD. Ale pro moje fanoušky jsem vždycky Miley.

Jaké jsou tvoje nejoblíbenější písničky z tvého alba Breakout?
,,Fly on the wall" a ,,7 things"

Kdy jsi vlastně začala sama psát písničky?
Tak v osmi, v devíti letech! Ale tenkrát to byly ještě úplné nesmysly. Do určité míry snesitelnými se moje texty staly, až když jsem byla na druhém stupni.

Jaká je tvoje nejoblíbenější skupina?
The Killers.

Co snídáš?
Frosties. Když dojdou, tak obyčejné cornflakes.

Chodíš ještě do školy?
Mám soukromého učitele. Denně se učím tři hodiny, většinou ráno. Můj učitel se mnou cestuje všude po světě.

Jsi právě teď zamilovaná?
Možná jo! Ale neprozradím to!

Je to snad Justin Gaston?
Justin je můj dobrý kámoš, skvělý kluk. To ostatní je ve hvězdách...

Tento rok by měl do kin přijít první ,,Hannah Montana" film. O co tam půjde?
Scénář je fakt vtipný, cool a mnohem drzejší než televizní série. A Hannah se poprvé opravdu zamiluje - víc už ale neprozradím!

Rozhovor s Miley Cyrus 1

jak to že si necháváš říkat Miley když se jmenuješ Destiny Hope Cyrus?
Když jsem byla malá táta mi říkal Miley
a tak mi to už zůstalo.
Díky čemu ses stala slavnou?
Od malička jsem byla v různých reklamách.Ale v patnácti jsem vyhrála konkuez na hlavní roli Hanny Montany. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lucy |VISITOR| Lucy |VISITOR| | Web | 25. září 2009 v 18:57 | Reagovat

Ak máš rád/a speváčku a herečku Selenu Gomez klikni na web.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama